Hakkımızda

Hoş Geldiniz

RUSH HOTEL

Rush Otelcilik ve Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak, 2019 yılında kurulmuş olup, firmamız Otelcilik alanında hizmet vermeye başlamıştır. Rush Hotel markamız ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak öncelikli hedefimiz olacaktır.

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Kalite ve hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. 'Müşteri Memnuniyeti' en önemli işimizdir.

Rush Hotel Istanbul, İstanbul'un gelişmekte olan iş ve yaşam merkezi Esenyurt'ta konuklarını ağırlıyor. Esenyurt, Kıraç, Hadımköy Sanayi Bölgelerine yakın konumda yer alan Rush Hotel Istanbul, avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüyap Fuar ve kongre alanı ile İstanbul Yeni Havalimanına yapacağınız iş ve tatil amaçlı kısa ziyaretlerinize ev sahipliği yapıyor.

Kablosuz internet, klima, elektronik kasa, mini buzdolabı,LCD TV ve uydu yayını bulunan otel odaları modern dizaynı, geniş ve ferah odaları ile öne çıkmaktadır.
Bahçeşehir Akbatı Alışveriş Merkezi ve İstinye Üniversite Hastanesine yürüme mesafesinde yer alan Rush Hotel; İstanbul Yeni Havalimanı’na 29 km, Tüyap fuar merkezine 6 km, Ambarlı Limanına ve Avcılar IDO İskelesi ’ne 11 km uzaklıkta bulunmaktadır.

RUSH- HOTEL

ArabicEnglishGermanRussianTurkish